Profesionální bezpečnostní služby pro Váš webWebAlert.cz ~ systém naprogramovaný etickými hackery
Registrace Online testy zdarma

O projektu

Stručná historie projektu WebAlert.cz

WebAlert.cz je projekt společnosti SYSYstems, s.r.o., která byla založena jako internetový start-up v dubnu 2017. Od začátku jsme se zaměřovali převážně na IT bezpečnost, a tak v červenci 2017 vznikla nová služba WebAntivirus.cz s nabídkou odvirování internetových stránek. Převážně se jednalo o neaktualizované weby na platformě WordPress.

Mezi doplňkové služby patřily bezpečnostní (penetrační) testy webových aplikací a detekce způsobu infekce malware. Během vývoje jsme si uvědomili, že jsme vlastně našli díru na trhu a v prosinci 2017 tak začal vznikat WebAlert.cz, který vychází z předchozích zkušeností, ale nabízí mnohem více profesionálních bezpečnostních nástrojů a služeb!

WebAlert.cz je především moderní "antivirus" zaměřený na bezpečnost internetových stránek. Veřejně dostupný front-end nabízí zdarma na jednom místě ucelený balík nástrojů, které jsou potřebné při vývoji, konfiguraci a testovaní webových projektů a serverů. Po registraci je také přístupná samotná aplikace, kam administrátor přidá svoje internetové stránky a náš automatizovaný systém se již postará o veškeré testování.

Pravidelný monitoring, detekce bezpečnostních hrozeb, kontrola konfigurace serveru, API pro reporting Content-Security-Policy a X-XSS-Protection, informace o doméně a mnoho dalších interních nástrojů. Naši uživatelé tak místo drahého jednorázového bezpečnostního auditu získají pravidelnou jistotu. V případě detekce jakéholiv nedostatku se mohou obrátit na technickou podporu a uvedený problém vyřešit. Zároveň pro naše zákazníky nabízíme doplňkové služby, tzn. veškerý komfort "pod jednou střechou".

img

Naše vize je vytvořit jednoduchou automatizovanou službu pro majitele webových stránek, díky které bude zejména český internet bezpečnějším místem.


Statistiky CZ domény

Pravidelně monitorujeme český internet, hledáme bezpečnostní hrozby, publikujeme zajímavé reporty na našem blogu. Průběžně aktualizované statistiky naleznete zde.

Poznejte náš tým

Profesionální bezpečnostní služby