Profesionální bezpečnostní služby pro Váš webWebAlert.cz ~ systém naprogramovaný etickými hackery
Registrace Online testy zdarma

Funkce

Zaregistruj se a získej pohodlný přístup ke všem funkcím

Nabízíme širokou nabídku profesionálních nástrojů

API pro Content-Security-Policy

Přehledné rozhraní pro zpracování CSP reportů (report-to=, report-uri=). Možnost využít Content-Security-Policy-Report-Only pro testování.

API pro X-XSS-Protection

Přehledné rozhraní pro zpracování XXSSP reportů (report=). Slouží jako dodatečná ochrana proti Cross Site Scripting (XSS) útokům.

Generátor konfigurace serveru

Jednoduchý nástroj pro kontrolu a tvorbu konfigurace webového serveru (Nginx, Apache2). Zaměřeno na bezpečnost a soukromí uživatelů.

Přehledné rozhraní pro monitoring

Moderní webové rozhrání pro správu .CZ domén a webových serverů. Všechny důležité informace je možné sledovat a vyhodnocovat na jednom místě.

Upozornění formou notifikací

Možnost definovat pravidla pro zasílání notifikací ohledně detekovaných problémů. Alerty v reálném čase pomocí Android aplikace, e-mailu, ...

Hlídač expirace SSL certifikátu

Už nikdy se vám nestane, že zapomenete na obnovu SSL certifikátu. Hlídáme experiční dobu, správnou konfiguraci a bezpečnost HTTPS certifikátů.

Testování webových zranitelností

Náš systém dokáže nejenom automaticky detekovat bežné webové zranitelnosti, ale především vám vysvětlit kde je problém a jak ho opravit.

Detekce aktuálních hrozeb dle CMS

Máme přehled o nejpoužívanějších open-source redakčních systémech a dokážeme váš všas informovat o potencionálních zranitelnostech.

Pravidelné antivirové testy

Vaše webové stránky budou pravidelně kontrolovány velkou škálou různych antivirových nástrojů - to chrání především vaše uživatele.

Export informací o doméně

Kdykoli máte možnost vytvoření detailního PDF reportu o stavu vašich domén. Vhodné zejména pokud máte pod správou weby některých klientů.

Vzdělávání a testy znalostí

Naše know-how není tajemství, během používání aplikace WebAlert.cz se máte možnost vzdělávat a získat ucelený přehled o webové bezpečnosti.

Technická podpora a obchod

Pokud budete potřebovat vyřešit některý problém, můžete si objednat technika v našem obchodu. Technická podpora slouží pro všechny uživatele.

Profesionální bezpečnostní služby pro Váš web

Využijte jedinečnou nabídku spolupráce s etickými hackery!

Registrace
Ceník